X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 29 شهریور 1395

ساخت سایتی زیبا با طراحی سایت


وجود محتواى کافى در وب سایت یکى از مهمترین فاکتورها در موفقیت وب سایت مى باشد. اینکه وب سایت محتواى مورد نیاز کاربران و مشتریان را داشته باشد مى تواند باعث جذب بازدید کنندگان به وب سایت، ماندگارى بیشتر آنان در وب سایت و همچنین جذب مجدد بازدید کنندگان به وب سایت به عنوان مهمترین فاکتور در موفقیت وب سایت باشد.

دسته بندى و منوبندى اصولى وب سایت

طبق مطلب آموزشى که گوگل براى مدیران سایت ها منتشر نموده است مطالب وب سایت به درستى مى بایست دسته بندى و منوبندى گردند. قبل از اینکه مطالب وب سایت را بارگذارى نمایید حتما مى بایست منوبندى و دسته بندى مطالب سایت خود را زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازى وب سایت انجام دهید تا ساختار سایت دقیقا طبق اصول سئو ایجاد گردد که البته وب سایت مى بایست به گونه اى دسته بندى گردد تا کاربران درک درستى از مطالب وب سایت  داشته باشند و بتوانند به راحتى به اطلاعات مورد نظر خود دسترسى پیدا نمایند.

قالب و طراحى مناسب وب سایت

طراحى وب سایت و ظاهر زیبا مى تواند نقش بسیار مثبتى در موفقیت وب سایت داشته باشد. قالب و ظاهر زیبا و کاربر پسند مى تواند باعث موفقیت بیشتر وب سایت گردد. ظاهر زیبا ، رنگ آمیزى مناسب و انتقال و ایجاد احساس مناسب در کاربر مى تواند باعث موفقیت بیشتر وب سایت گردد.

کاربر پسند بودن وب سایت

کاربر پسند بودن وب سایت به این معناست وب سایت بتواند بهترین حس را در کاربران ایجاد نماید تا کاربر متقاعد گردد که کالا و خدمات خود را از این شرکت تهیه نماید. طراحى سایت کاربر پسند طراحى وب سایتى که در آن اطلاعات به بهترین روش ممکن منتقل مى گردد.

انجام امور سئو و بهینه سازى سایت

سئو باعث بالا آمدن وب سایت براى کلمات کلیدى مرتبط به زمینه فعالیت صفحه اول گوگل مى باشد و یکى از مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین روش هاى تبلیغات و بازاریابى مى باشد. توسط این روش مى توانید مشتریان بسیارى را از طریق موتور جستجوى گوگل جذب نمایید.

تبلیغات براى وب سایت

انجام تبلیغات براى وب سایت در کنار انجام امور سئو مى تواند نقش بسیار مثبتى در موفقیت وب سایت داشته باشید. تبلیغ در سایر سایت ها، تبلیغات کلیکى، تبلیغ در روزنامه، جراید، تلویزیون، رادیو، بیلبورد و سایر روش هاى تبلیغاتى مى تواند نقش بسیار مثبتى در موفقیت وب سایت داشته باشد.

در پایان

یک وب سایت خوب و موفق مى تواند نقش بسیار مثبتى بر روى رونق اقتصادى شرکت ها داشته باشد. بهتر است وب سایت خود را زیر نظر شرکت هاى با تجربه طراحى وب انجام دهید تا از وب سایت خود بهترین نتیجه را بگیرید. دارکوب با ١٣ سال سابقه و ٢٥٠٠ وب سایت طراحى شده مى تواند انتخاب مناسبى براى انجام امور طراحى سایت، سئو و بازاریابى اینترنتى شما باشد.

 وقتی شما کلمه طراحی سایت را میشنوید، اولین چیزی که به ذهنتان میرسد چیست؟ زیبایی،جذابیت،رنگبندی؟

معمولا مردم وبسایت را به دید یک هنر آنلاین می دانند.در واقع طراحی وب سایت شامل یک فرم هنری دیجیتال است.بهرحال، طراحی وب سایت فراتر از این است که شما سایتی را ایجاد کنید که زیبا به نظر برسد.
تاثیرات طراحی وب سایت شامل ساختار سایت، کارایی، عملکرد و ... است. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بتوانید ساختاری برای ایجاد یک وب سایت تاثیر گذار را کشف کنید.
ساختار سایت 
المان مهم طراحی سایت، ساختار آن سایت است. این موضوع رابطه مستقیم دارد با پلتفورمی که برای ارائه محتوای سایتتان انتخاب میکنید. شما میتوانید به طور مستقیم از عملگرهای کدینگ مثل HTML، PHP، CSS و یا نسخه های نیمه آماده مانند Joomla یا WordPress استفاده کنید. هر کدام از این راه حل ها نقاط مثبت و منفی دارند که میتوانند هر کدام به نوعی تاثیرات خود را بر رتبه موتور جست و جو میگذارند.
بزرگترین مشکل ممکن در هنگام ایجاد ساختار و SEO، درباره کدهای استفاده شده است.برای مثال، کد بزرگ و حجیم شامل خطاهای زیادی هستند یا کدگذاری اضافی و غیر ضروری است که میتواند باعث کند شدن سایت شما در هنگام بارگذاری شود.
موتورهای جست و جو به وب سایت هایی گرایش دارند که سرعت بالایی در بارگذاری دارند، به همین دلیل میتواند در بخش رتبه بندی SEO شما تاثیر بگذارد. برای پیدا کردن خاطا میتوانید از برنامه هایی مانند W3Cکه باعث سریس دهی در زمینه نشانه گذاری و اعتبار سنجی میشود، استفاده کنید. این ابزار به شما کمک میکند تا مشکلات وب سایت خود را بیابید، آنها را رفع کرده که باعث میشود وب سایت شما در بهترین حالت توانایی های خود را ارائه دهد. زمانیکه سایت شما از ساختار بی نقصی برخوردار باشد سبب راحتی در استفاده کاربر از یابت و هدایت وی به آن میشود.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.