X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 29 شهریور 1395

طراحی سایت و روشهای آن

چه موضوعات دیگری در پشت صحنه طراحی پایه ای یک وبسایت خوب حائز اهمیت می باشند؟ چگونه می توانیم به شیوه ای علمی، روش طراحی و ساخت وبسایت های خوب را در مقابل وبسایت های نامناسب تجزیه و تحلیل کنیم؟ اکنون نگاه دقیقی تری بر دانش فنی به کار رفته در طراحی وبسایت ها خواهیم داشت که منتج به بیشترین میزان کلیک و بازدید صفحه می شوند.
سادگی

درباره اصول طراحی وجود دارد که می گوید: هر چه ساده تر، شیک تر. پر کردن صفحات وبسایت با اطلاعات متنی، رسانه ای و صرفا اطلاعات کلی فراوان می تواند حجم بسیار زیاد و بیش از حدی از اطلاعات را در پی داشته باشد. از وسوسه پرهیز کنید تا از مشکلات دشواری که بسیاری از طراحان برجسته وبسایت و دارای بودجه عالی با آنها مواجه هستند، دور باشید.

چگونه این کار را انجام می دهید؟ فهرستی از مهم ترین عناصری که می خواهید در وبسایت خود قرار دهید تهیه نمایید. در صورت امکان، موارد فهرست تهیه شده را کاهش دهید، که حتی، فقط، حداقل عناصر مورد نیازتان را شامل شود، به ویژه در صفحه اصلی سایت (صفحه اولی که اشخاص هنگام ورود به صفحه خانگی مشاهده می کنند). اگر اهداف اصلی شما تنها 2 تا 3 مورد را در بر می گیرد، بدانید که در مسیر درستی حرکت می کنید. سادگی به حفظ نظم و ترتیب عناصر کمک می کند و همچنین نظم و انسجام مناسب برای طراحی یک وبسایت موفق مساله مهم و کلیدی به شمار می آید.
بیشتر وبسایت ها تلاش می کنند تا کاربران خود را متقاعد به انجام کاری نمایند؛ چه استفاده از انواع اطلاعات رسانه ای باشد، چه عضویت در سایت برای دریافت خدمات پولی و یا خرید محصول، این تلاش معمولا در قالب درخواستی برای شرکت در فعالیت ها صورت می گیرد. در این مرحله شما، به عنوان طراح وبسایت، باید بسیار خاص و دقیق عمل کنید. 
اگر قصد دارید شماره های تماس افراد را برای یک نامزد سیاسی خاص در اختیار داشته باشید، مشخص کنید که اهمیت این امر از چه جهت خواهد بود و همچنین اطمینان حاصل کنید فردی که در سمت دیگر این ارتباط کامپیوتری قرار دارد درباره چگونگی انجام آن آگاهی دارد (دستورالعمل باید همراه با راه حل مشکلات کامل ارائه گردد، زیرا به ناچار مشکلات تکنولوژی وجود خواهند داشت). به همین ترتیب، اگر در صدد فروش خدمات خود هستید، مانند مجاب کردن کاربر به 
ایجاد و ترویج هویت
اینکه شرکتی به فروش طرح های عکس برگردان خودرو در میان مردم و یا سایر شرکت ها بپردازد، مساله متفاوتی است، اما حرفه و یا خدمات شما دارای چه ویژگی منحصر به فردی می باشد؟ چه گزینه هایی را می توانید پیشنهاد دهید که هیچ فردی دیگری واقعا قادر به انجام آن نمی باشد؟ بر اساس مهارت مناسبی که شما – فقط شما – از آن برخوردار می باشید چگونه آن مهارت و خدمات خود را عرضه می کنید و به فروش می رسانید؟ داشتن یک هویت و شخصیت قوی و محکم آن چیزی است که شما را در میان انبوه جمعیت پایدار نگه می دارد. آری، ممکن است بدون داشتن یک هویت بسیار محکم بتوان به موفقیت دست یافت،

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.