X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 29 شهریور 1395

طراحی سایت بر ای آینده

پس بهتره که شروع کنیم.
ما در این مقاله درباره ی چگونگی ساختن HD Backgrounds، استفاده از تصاویر ، ویدئوها ،انیمیشن ها و چگونگی لایه بندی و کنار هم قرار دادن همه ی این ها صحبت خواهیم کرد.خیلی بزرگ  (Oversized). Hero . تمام صفحه  (Full Screen).

وقتی که حرف از تصاویر پشت صفحه (Background Images) است، سه کلمه ی بالا بهترین کلماتی هستند که می شه برای توصیف طراحی وب سایت مدرن ازشون استفاده کرد.
امروزه طراحان با استفاده از Background Image هایی که کل صفحه نمایش رو اشغال می کنند، طراحی های HD رو به اوج خودشون رسوندند.

این تکنیک طراحی برای کاربران بسیار جذاب است چراکه انسان ها ذاتا به سمت عناصر ویژوال گرایش بیشتری دارند.
به طور کلی بیشتر تفاسیری که از دنیای اطراف ما در ناخداگاه مون شکل می گیره به صورت تصویری هستند.
علاوه بر این استفاده از عکس های جذاب برای سایت ما User Experience بهتری رو به ارمغان می آورد و دلیلش هم اینه که کاربر با دیدن عناصر زیبا و جذاب به صورت ناخداگاه این حس بهش القا می شه که سایت کارایی بهتری داره.
ممکنه این دیدگاه خیلی سطحی به نظر بیاد. ولی وقتی که حرف از طراحی هست، حس کاربر همون واقعیتیه که ما دنبالش می گردیم.

صفحه نمایش های High Resulution فرصتی برای کاربران فراهم کردند که بتونند تصاویر رو با سطح بالایی از جزئیات ( که قبلا امکان پذیر نبود) ببینند.

تصاویر پرجزئیات استفاده شده در Junction Moama  یا رنگ های متنوع به کار رفته در Macquarie Park 
(که هر دو در بالا مثال زده شده) به رابط کاربری شما جلا می دهند و این باعث می شه که شما بتونید با اولین نگاه کاربر رو به سایت خودتون جذب کنید.

شرکت دارکوب 5 روش رو برای اینکه از تصاویر HD به نفع خودتون استفاده کنید رو پیشنهاد می ده:

 • یک تصویر زیبا و جذاب رو مرکز کار خودتون قرار بدید- فقط به خاطر اینکه اسمش عکس پشت صفحه است به این معنا نیست که نمی تونه صحنه ی مرکزی رو در دست بگیره.

یک عکس قوی باعث می شه که شما بتونید با کاربرتون ارتباط عاطفی و احساسی بهتری برقرار کنید. پس یاد گیری اینکه چگونه تصاویر روی سلسله مراتب دیداری طراحی شما تاثیر می ذارن کاملا لازمه.

 • از چندیدن عکس استفاده کنید- از اسلایدر ها یا Card-Style فریم ورک ها که در بخش الگوهای رابط کاربری وب توضیح دادیم برای وب سایت هایی با حجم بالای محتویات یا

 portfulio sites استفاده کنید.

 • در تصاویر از افکت استفاده کنید- استفاده کردن از افکت هایی مثل Blurred یا

Culor Overlays روی تصاویر می تونه میزان تاثیر گذاری اون ها رو تغییر بده. (به طور مثال
رنگ های تناژ قرمز به طور کلی انرژتیک تر هستند.)
این تکنیک روی عکس های HD به خوبی جوابگو هست چرا که حتی بعد از اعمال افکت ها نیز عکس پایه هنوز قابل تشخیص و مشاهده است.

 • به این مسئله که تصویر روی صفحه نمایش با سایزهای مختلف چگونه پدیدار می شود دقت داشته باشید-از قبل برای صفحه نمایش با سایزهای متفاوت Background Image هایی رو در نظر بگیرید تا مطمئن باشید که عکس پشت صفحه ی شما روی تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده شود مگر نه به جای اینکه Background Image شما همه ی صفحه رو اشغال کند، عکس بالای یک صفحه با رنگ Sulid(که الان به Background شما تبدیل شده) گیر می افتد.

 

 • خارج از چهار چوب فکر کنید-یک عکس پشت صفحه لازم نیست که حتما با استاندارد نسبت عرض به طول 1 الی 1.5 دوربین ها مطابقت داشته باشه بلکه می تونه شامل عکس هایی باشه که از درونBackground های خودشون بریده و بیرون کشیده شده باشند.

یک عکس پشت صفحه می تونه به راحتی نظر کاربر رو از لحاظ دیداری (Visual) به سایت شما جلب کنه و اگر این عکس رو طوری انتخاب کنید که روی مارک (Brand)، کالای شما و یا مسیجی که می خواهید به کاربرتون منتقل کنید تاکید بیشتری داشته باشه قطعا نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.
به خاطر داشته باشید که در بهره بردن از تکنیک Background Photo می توانید از چندین عکس نیز استفاده کنید. فقط باید اطمینان حاصل کنید که فریم ورک طراحی شما و عناصر به کار برده شده در سایت تمامی عکس ها رو پشتیبانی می کنند.(یعنی قابلیت به درستی نمایش دادن عکس ها رو داشته باشند).

دوشنبه 29 شهریور 1395

مواردی که باید در طراحی سایت از آنها دوری کرد

این است که اگر از خود راه انداز های پیش فرض استفاده میکنید حداقل باید برای ایجاد وجه تمایز از یک فونت عالی برای ادامه کار بهره جویید.این خود راه انداز های پیش فرض دست آور عظیمی هستند که بسیار عمومیت پیدا کرده اند و در آن ها کتابخانه هایی کاملی از انواع آیکون ها وجود دارد که لازم نیست شما بخواهید آنها را با هر زبان برنامه نویسی ایجاد کنید.مطمئنا اپلیکیشن شما احتیاج به آیکون های عمومی دارد پس بهتر است برای آیکون های خاص خودتان دست به کار شوید و با استفاده از بزراهایی مانند illustrator آیکون مورد نظر خود را خلق کنید.یک اشکال معمول در طراحی های خانگی به این موضوع برمیگردد که تیتر نوشته با بدنه اصلی متن در فاصله ی کمی از هم قرار دارند و حالت در هم فرو رفتگی نوشته ها به چشم میخورد.در برخی موارد فقط کافی است با تغییر سایز نوشته ها این مشکل را از بین ببریم.برای تیترهای موجود در متن ها بهتر از از نوشته های توپر استفاده شود، این کار باعث میشود که تیترها به صورت بدیهی مهمتر از بدنه متن اصلی شود.اگر روند فوق را با سلسله مراتب توضیح داده شده جلو ببرید میتوانید توجه کاربر را به آرامی برای بازدید از ادامه وب سایت،راهنمایی کنید.
زمینه تاریک

زمینه هر صفحه بخش عظیمی از وب سایت را در بر میگیرد پس باید در انتخاب آن با دقت و عاقلانه جلو برویم.به عنوان یک قاعده کلی قریب به یفین اکثر وب سایت هایی با زمینه سیاه خوب بنظر نمیرسند مگر اینکه از طراحی بسیار حرفه ای در آن استفاده شده باشد.رنگ سفید میتواند یک پیشنهاد عمومی و خوب باشد اما بیشتر طراحان ترجیح میدهند بجای رنگ سفید از خاکستری خیلی روشن استفاده کنند.مراقب باشید که از رنگ خاکستری پر رنگ و تیره استفاده نکنید این رنگ باعث میشود که نوشته های سیاه در نامه ها و مقاله ها با این زمینه غیرقابل خواندن شوند.بهترین پیشنهاد استفاده از رنگ خاکستری با غلظت 15% و نوشته های سیاه رنگ برای یک طراحی معقول میباشد.


تناقض

برند شما باید در ایده آل بودن ثابت قدم و استوار باشد.در هر صحنه ای که حضور دارید چه در صفحه های اجتماعی ، تبلیغات صفحاتی مانند فیس بوک  و یا حتی زمانی که شما حضور فعال ندارید، باید مشتری شما بتواند به راحتی برند شما را بشناسد.اما بهتر است اجازه دهید که یک قدم به عقب بر دارید و مطمئن شوید که وب سایت شما اساسا استوار و ثابت است.آیا تمامی سبک های که در نوشته های درون متن وب سایت استفاده شده یکسان است و موارد مانند دوباره نویسی متنی یکسان وجود ندارد؟آیا لوگوی شما در وب سایت با دقیقا با همان رنگ و همان تناژ اصلی به نظر میرسد؟آیا تمامی سایه روشن های درون صفحات وب سایت با هم یکی هستند یا همین که شبیه هم هستند کفایت میکند؟معمولا نگه داشتن و سازمان دهی فایل  CSS  و پاک کردن کد های غیر ضروری مشکل بی ثباتی صفحات وب سایت را حل خواهد کرد.

طراحی خارج از روند
خوشتان بیاید یا خیر ، تمامی طراحان وب سایت از یک روند معمول و روتین استفاده میکنند که در تمامی وب سایت ها بنیادی و اصولی است.حتی شاید به نظر برسد روند قدیمی شده است اما طراحی خارج از اصول ابتدایی برای بیننده جالب نیست.شما میتوانید برای ایجاد تنوع و تمایز از افکت های سه بعدی استفاده کنید.این موضوع میتواند وب سایت شما را از حالت مسطح خارج کند .

دوشنبه 29 شهریور 1395

طراحی سایت فلت و چند بعدی و معایب و مزایای آنها

اما تفاوت های شاخص و اصلی این دو سبک در چه مواردی است؟کدام یک از این دو مدل ذاتا بهتر از دیگری است؟کدام یک برای استفاده کاربر بهتر است؟در واقع بیشتر مردم  در نگاه اول از برخورد با این همه تضاد و تفاوت میان این دو سبک متعجب میشوند.بهتر است از ساختار اولیه و تفاوت های آن ها به صورت بنیادی  شروع کنیم.
مشکل این است که اکثر این طراحی ها بر پایه دسترسی عددی نیستند، یا اینکه تمامی دستگیره ها و دکمه ها بتوانند توسط موس و صفحه لمسی عمل کنند.این یکی از ساده ترین راه هایی است که از نظر کاربر  استفاده از آن بهتر است.
درنهایت، دنیای طراحی آمده است تا نتیجه گیری کند که چه چیزهایی لازم است تا بتواند توسط سیستم عامل های تزئینی یکپارچه سازی شود و چیزهایی را به ارمغان بیاورد که در اولین قدم راحتی و در دسترس بودن برای کاربر در نظر گرفته شود، زمان کمتری صرف شود برای عملی که قرار است اتفاق بیفتد و مشتری یا بیننده لازم نباشد تمرکز زیادی روی آن داشته باشد.
بنابراین بهتر است برای طراحی مسطح، آثار و نشانی از اسکیومورفیسم وجود نداشته باشد.این نوع طراحی به نوعی است که یه سمت ساده گرایی و طراحی بنیادی سوق دارد.تمامی مواردی از قبیل ایتفاده از عمق دادن به اشکال توسط سایه ها، سایه روشن و زیباسازی  متنی را از بین میبرد تا اثری از طراحی سه بعدی که باعث ایجاد یه نمای خیالی از اشکال میشود،نباشد.این سبک صرفا بر روی اثر مقابل آیکون ها (علامت ها)،ساختار نوشتاری و رنگ متمرکز است.
این سبک یکی از اولین سبک های منسجم با هدف ساختاری برای رسانه های دیجیتال است.یکی از مزیت هایی که دارد؛ منحصر به فرد بودن ویژگیهای آن در اینترنت است و کاربر کافی است با استفاده از یک دکمه ساده روال انجام کار مورد نظر را آماده کند.این سبک طراحی با استفاده از رنگهای درست و حسی که آنها به بیننده میدهند و یا یک آیکون ساده باعث میشود سریعا المان مورد نظر را شناسایی شود.
مورد دوم که در طراحی مسطح قابل مشاهده است: بر روی یک وظیفه ای متمرکز میشود که تجربه ای در آن زمینه ندارد.یک راه ساده سازی مساله پیکر نگاری این است که در بعضی وب سایت های کپی شده حذفیاتی صورت بگیرد، چرا که بیننده به طور مستقیم میتواند به سمت فرآیندی راهنمایی شود که صرفا با عکس و یا  حتی یک رنگ هم میتواند اتفاق بیفتد.به علاوه این موضوع میتواند سرعت بارگذاری را افزایش دهد و در صفحه نمایش  هایی با رزلوشن های کم و یا زیاد، خوب جلوه کنند، نتیجتا طبق تجربه کاربر این سبک قابل اعتماد خواهد بود.تا اینجای بحث گویا این سبک همه چیز را برای کاربران و طراحان راحت تر میکند،پس بهتر از به جوانب منفی و مثبت این سبک هم نگاهی بیاندازیم.
جوانب مثبت

 • از لحاظ محدودیت در صفحه نمایش هایی با سایز خاص و کار با آنها نسبت به سبک های دیگر بهترند.
 • طراحی را ساده تر کرده است و طراحی را از گرافیک ها و المان های انیمیشنی غیر ضروری رها کرده و سرعت بارگذاری صفحه را بالا برده است.
 • فقدان المان های اسکیومورفیسم میتواند به پیشرفت خوانا بودن متن وب سایت شما سرعت ببخشد.
 • با حذف تمام چیزهای غیر ضروری در طراحی در ایجاد و طراحی ساد تسهیل و تسریع اتفاق می افتد.
 • سادگی سایت هایی با طراحی مسطح نیازی به سازگاری ندارند و خیلی راحت تر پاسخگوی مسائل کاربران خواهند بود

جوانب منفی

 • طراحی مسطح باعث میشود شما در استفاده از چیزهای ساده ای مثل رنگ ها،اشکال و پیکرنگاری دچار محدودیت شوید.
 • به نظر کمی دور از دسترس است که شما با این سبک به راحتی بتوانید سایتی را طراحی کنید که دارای شاخصی باشد که از سایت های عمومی دیگر متمایز شود.
 • بعضی سایت ها یا اپلیکیشن ها به دلیل فرایند پیچیده بصری که برای انجام یک عمل دارند باعث منصرف شدن کاربر از انجام آن فرآیند میشود.یکی از شکایات معمول این است که در طراحی مسطح به دلیل فقدان عمق توسط سایه ها و تیز بودن لبه ها، چک کردن دکمه ها سخت است چرا که این کار به عهده بردارهای گرافیکی ایستا است.
 • قابل مشاهده نبودن کل صفحه در یک زمان میتواند یکی از موارد سخت برای ایجاد سایتی مسطح و یا اپلیکیشن باشد.
 • در مطلبی که اخیرا عنوان شده است،  از اوسط سال 2010 زیبایی شناسی دارای اهمیت زیادی است و اگر شما هر چه سریعتر برای تغییر دکوراسیون نقشه ای تعبیه نکیند، احتمالا سایت شما تعداد بازدیدکنندگان زیادی را از دست خواهد داد.

طراحی چند بعدی
منتقدان طراحی مسطح در مورد ریشه حذف تمام اسکیوفورم ها حتی آن های که مفید هستند، بحث میکنندحال وارد طراحی چند بعدی میشویم.مرور کردن لایه های معنایی بی شماری از ویرایش عکس –جدا از عمق دهی سایه ها  ، ظواهر و انیمیشن ها- شیپور خاموشی بر بحث فوق خواهد بود چرا که اهمیت  و توانایی طبیعت ما را در مورب کردن عمق نشان میدهد.
طراحی سه بعدی برای افراد نا آزموده یک طراحی استاندارد گسترش یافته توسط گوگل است و در این مستند گذاشته شده است.این طراحی دارای خصوصیات منحصر به فرد و ویژگیهای بیشماری است، اما شاید مهترین آن استفاده از محور Z در این سبک طراحی است.اساسا اضافه کردن یک مقدار اسکیومورفیسم به طراحی مسطح یک طراحی دوبعدی را به وجود می آورد و به نوعی طراحی مسطح با کمی پیشرفت به سطح طراحی دو بعدی شناور خواهد رسید.
یک تکه کاغذ را در نظر بگیرید؛آن را یک بار منبسط و بعد منقبض کنید و مجدد آن را به شکل اولیه خود برگردانید.و حالا تکه ها را مانند خرمن روی هم قرار دهید. حال روی آنها یک المان از سایت را نقاشی کنید.این دقیقا همان معنی طراحی فوق است.
شاید این توضیحات دقیقا معنی طراحی چند بعدی نباشد اما به هر حال مستندی است که برای این طراحی وجود دارد و این چیزی نیست که به عنوان یک قانون وجود داشته باش پس بهتر از برای این نوع طراحی فراتر از چهارچوب فیزیک فکر کنید و برای آینده الگویی طراحی کنید.این طراحی همچنین با معیارهای جهانی سازگاری دارد، پاسخگوی تمام سایزهای مختلف صفحه نمایش است و حتی با صفحه نمایش هایی با اشکال متفاوت مثل ساعت اندروید.آنها همچنین برای تعداد زیادی از اپلیکیشن های امروزی قابل ارتقا هستند.
این سبک استاندارد طراحی اپلیکیشن های اندروید است و برای وسایل الکترونیکی پوشیدنی هم استفاده میشوند.بهر حال لازم است که در سیستم عامل IOS  هم به نوعی از این سبک استفاده شود اما چون گوگل اصرار به حفظ و نگه داری حالت ظاهری خود دارد به همین دلیل مناظره های در دست اقدام بین این دو شرکت وجود دارد که تا آن زمان تصمیم گیری انتخاب بین آنها بر عهده شماست.
جوانب مثبت

 • ساختار طراحی سه بعدی باعث میشود که برنامه ها راحت تر با هم در تعامل باشند؛ برای مثال سایه های قطره ای برای نشان دادن ساختار لایه ای به کار میروند.
 • بر عکس طراحی مسطح، طراحی چند بعدی با جزئیات زیاد و خطوط راهنمای خاص باعث میشوند تا کاربر نیازی به حدس زدن و فکر کردن راجع به عملی که قرار است انجام دهد،نداشته باشد.
 • اگر شما قرار است طراحی را انجام دهید که در چند سطح کارایی متفاوت مثل وب سایت و اپلیکیشن اندروید، مورد استفاده قرار بگیرد،این طراحی به شما کمک میکند تا به یک دستاورد یک پارچه برای تمامی دستگاه ها با رابطه کاربری بالا برسید و برای برند و تجارت خود کمک کننده ماهری شوید
 • اگر شما علاقه مند هستید در طراحی خود از انیمیشن ها استفاده کنید،طراحی سه بعدی بهترین و راحت ترین راه برای انجام این مورد است که به صورت دستی هم میتوانید آنها را مدیریت کنید.

جوانب منفی

 • طراحی چند بعدی با گوگل به طور جدایی ناپذیری گره خورده است.اگر شما میخواهید از این الگو فاصله بگیرید و یک شاخص منحصر به فرد برای وب سایت یا اپلیکیشن خود به وجود آورید، این موضوع به حدی سخت خواهد بود که شاید در اوایل کار ترجیح دهید که به همان خطوط راهنمای گوگل مراجعه کنید.
 • همه سیستم های موجود در بازار کشش نیروی برقی مورد نیاز را ندارند تا بتوانند سرعت تعداد فریم مشخص در بازه زمانی مشخص را تامین کنند.و قبول این موضوع شاید سخت باشد که بدانید هر چقدر هم تلاش کنید با تکنولوؤی فعلی امکان استفاده از این نوع طراحی در بعضی دستگاه ها امکان پذیر نیست.
 • انیمیشن های موجود در طراحی اپلیکیشن های موبایل باعث مصرف بیش از حد باتری مبایل کاربران میشود.
 • برای توسعه دهندگان، چسباندن تفاسیر خطوط راهنما بهم مشکل است و در بعضی موارد لازم است که آنها از زیر ایت فشار بیرون بیایند و از خلاقیت فردی خود استفاده کنند، از انیمیشن ها کمتر استفاده کنند و ویژگیهای دکوری مد نظر خود را در طراحی اعمال کنند.

خلاصه ی متن در واقع طراحی چند بعدی مزیت بزرگی نسبت به طراحی مسطح ندارد،از هر دو طراحی استفاده کنید و زیباسازی حداقل را مد نظر قرار دهید.شما میتوانید سطح چند بعدی و سطح تک بعدی را به صورت جدا از هم استفاده کنیدو زمانیکه لازم بود کمی فضای طراحی را کاربر پسند و دوستانه تر کنید از طراحی چند بعدی بهره جویید.در واقع نمیشود این طور گفت که شما نمیتوانید زیباسازی را با این دو سبک طراحی ترکیب کنید بلکه بهتر است این طور مطرح شود 

دوشنبه 29 شهریور 1395

نکاتی برای انتخاب شرکت طراحی سایت

تجربه طراحی سایتهای گذشته

یکی از فاکتورهای مهمی که باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی وب سایت نظر گرفته شود این است که شرکت بتواند از طراحی های قبلی خود چندین مورد را ارائه دهد بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت یک سری طرح های اولیه برای نشان دادن به مشتری در کارهای خود قرار میدهند تا هم مشتری بتواند از طرحی که قرار است در ادامه روی آن کار شود، پیش زمینه ای داشته باشد و هم شرکت طراحی بتواند نیازهای مشتری را با توجه به درخواست هایی که دارد روی وب سایت اعمال کند تا مشخص شود نهایتا طرحی که در آخر به دست مشتری میرسد چگونه خواهد بود.این موضوع میتواند کمک خوبی برای استاندارهای یک شرکت طراحی باشد اگر بتواند قبل از شروع کار طرح اولیه ای به مشتری ارائه دهد.بهرحال،همیشه قبل از شروع کار شرکت طراحی و یا امضا کردن هرگونه قراردادی از شرکت تقاضای نمونه کارهای را بکنید که قبلا روی آنها کار شده و تحویل مشتری داده اند.فاکتور مهم دیگر که باید هنگام انتخاب شرکت برای طراحی وب سایت خودتان در نظر داشته باشید این است که زمان برآورد شده توسط آنها برای اتمام کار را جویا شوید.توجه شما به این امر سودمند باعث میشود تا هم خودتان مطمئن شوید که چه زمانی کار آماده است و هم شرکت طراح بداند که برای مشتری این مساله مهم است که در زمان مقرر و وعده داده شده کار تحویل داده شود.به دلیل اینکه اشخاص حقیقی برای اداره کردن تجارت خود از اینترنت استفاده میکنند،این مساله مهم است که وب سایت مشتری هر چه زودتر راه اندازی شود و شروع به کار کند.انجام این امر همان طور که در توضیحات فوق به آن اشاره شد باعث میشود که شرکت ارایه دهنده طراحی وب به این مساله توجه کند که در زمان مشخص طرح را کامل شده به مشتری تحویل دهد و تا زمانیکه طرح به طور کامل راه اندازی نشده است پروژه مشتری دیگری را آغاز نکند.

بهای پرداختی برای پروژه طراحی وب سایت
به طور قطع این موضوع مهم است که مشتری بداند زمانی که طراحی وب سایت به پایان رسید چه بهایی را باید بپردازد. از زمانیکه بسیاری از تجارت های امروزی بودجه کافی ندارند،این موضوع بسیار اساسی است که شما بدانید آنها بابت طراحی وب سایت خود چه بهایی حاضرند بپردازند.از طرفی چون مشتری ممکن است کل بهای پرداختی را قبل از کامل شدن کار و تحویل آن نپردازد لازم است که این پرداخت - برای مثال در دو وجه ، قبل از تحویل و بعد از تحویل – تفکیک شود.یک شرکت طراحی وب سایت برای نگه داری و حفظ وب سایت های طراحی شده و مواردی که مشتری به آنها اشاره میکند تا در وب سایت درج شود، در بهای کلی طراحی وب سایت تاثیر گذار است برای همین باید قبل از شروع کار در مورد این مساله و نیازهای مشتری پرسیده شود.بعضی از شرکت ها برای پیگیری ومشاوره دادن در مورد چگونگی طراحی و کمک هایی که در آینده به عنوان پشتیبانی مطرح میشوند، بهایی را اختصاص میدهند.این موضوع از موارد قابل اهمیتی است که باید قبل از شروع کار بررسی شود تا بدانید آنها چه انتظاراتی دارند و بابت این انتظارات و درخواست ها چه بهایی را حاضرند پرداخت کنند.
برای مشتریانی که مایلند امنیت بیشتری را برای وب سایت خود ایجاد کنند و دقیقا میدانند که با چه کسانی قرار است وارد معامله بشوند، درخواست تحویل گرفتن منبع قابل تغییر از گزینه های در دسترسی است که همیشه برای مشتری وجود دارد.خیلی وقت ها شرکت های طراحی وب سایت تحویل دادن منبع را پیشنهاد میدهند، زیرا تائیدی برای رفتاری حرفه ای واتمام فوق العاده محصول طراحی شده است.منابعی راهی خوب و جالب برای تشخیص و تمایز دادن طراحان خوب از طراحا ناشی و نادرست است.
حجم تجربه گذشته
توجه به این موضوع هم میتواند مفید و سودمند باشد که شما قبل از انتخاب شرکت طراحی وب سایت در مورد روند کاری شرکت و تجربیاتی که در این زمینه دارد، تحقیقاتی به عمل آورید.شرکت هایی با تجربه بیشتر میتوانند گزینه بهتری نسبت به شرکت هایی که به تازگی وارد این بازار کار شده اند، باشند.همچنین این یکی از چند فاکتور مهمی است که شما در هنگام استخدام یک شرکت طراح وب سایت به آن توجه کنید،چرا که این موضوع میتواند کمک بزرگی در انتخاب بهتر و تصمیم گیری درست به شما باشد که بتوانید بین استخدام کردن و یا استخدام نکردن یک شرکت برای تولید یک وب سایت ویژه عمل کنید.

دوشنبه 29 شهریور 1395

نکاتی برای انتخاب شرکت طراحی سایت

تجربه طراحی سایتهای گذشته

یکی از فاکتورهای مهمی که باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی وب سایت نظر گرفته شود این است که شرکت بتواند از طراحی های قبلی خود چندین مورد را ارائه دهد بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت یک سری طرح های اولیه برای نشان دادن به مشتری در کارهای خود قرار میدهند تا هم مشتری بتواند از طرحی که قرار است در ادامه روی آن کار شود، پیش زمینه ای داشته باشد و هم شرکت طراحی بتواند نیازهای مشتری را با توجه به درخواست هایی که دارد روی وب سایت اعمال کند تا مشخص شود نهایتا طرحی که در آخر به دست مشتری میرسد چگونه خواهد بود.این موضوع میتواند کمک خوبی برای استاندارهای یک شرکت طراحی باشد اگر بتواند قبل از شروع کار طرح اولیه ای به مشتری ارائه دهد.بهرحال،همیشه قبل از شروع کار شرکت طراحی و یا امضا کردن هرگونه قراردادی از شرکت تقاضای نمونه کارهای را بکنید که قبلا روی آنها کار شده و تحویل مشتری داده اند.فاکتور مهم دیگر که باید هنگام انتخاب شرکت برای طراحی وب سایت خودتان در نظر داشته باشید این است که زمان برآورد شده توسط آنها برای اتمام کار را جویا شوید.توجه شما به این امر سودمند باعث میشود تا هم خودتان مطمئن شوید که چه زمانی کار آماده است و هم شرکت طراح بداند که برای مشتری این مساله مهم است که در زمان مقرر و وعده داده شده کار تحویل داده شود.به دلیل اینکه اشخاص حقیقی برای اداره کردن تجارت خود از اینترنت استفاده میکنند،این مساله مهم است که وب سایت مشتری هر چه زودتر راه اندازی شود و شروع به کار کند.انجام این امر همان طور که در توضیحات فوق به آن اشاره شد باعث میشود که شرکت ارایه دهنده طراحی وب به این مساله توجه کند که در زمان مشخص طرح را کامل شده به مشتری تحویل دهد و تا زمانیکه طرح به طور کامل راه اندازی نشده است پروژه مشتری دیگری را آغاز نکند.

بهای پرداختی برای پروژه طراحی وب سایت
به طور قطع این موضوع مهم است که مشتری بداند زمانی که طراحی وب سایت به پایان رسید چه بهایی را باید بپردازد. از زمانیکه بسیاری از تجارت های امروزی بودجه کافی ندارند،این موضوع بسیار اساسی است که شما بدانید آنها بابت طراحی وب سایت خود چه بهایی حاضرند بپردازند.از طرفی چون مشتری ممکن است کل بهای پرداختی را قبل از کامل شدن کار و تحویل آن نپردازد لازم است که این پرداخت - برای مثال در دو وجه ، قبل از تحویل و بعد از تحویل – تفکیک شود.یک شرکت طراحی وب سایت برای نگه داری و حفظ وب سایت های طراحی شده و مواردی که مشتری به آنها اشاره میکند تا در وب سایت درج شود، در بهای کلی طراحی وب سایت تاثیر گذار است برای همین باید قبل از شروع کار در مورد این مساله و نیازهای مشتری پرسیده شود.بعضی از شرکت ها برای پیگیری ومشاوره دادن در مورد چگونگی طراحی و کمک هایی که در آینده به عنوان پشتیبانی مطرح میشوند، بهایی را اختصاص میدهند.این موضوع از موارد قابل اهمیتی است که باید قبل از شروع کار بررسی شود تا بدانید آنها چه انتظاراتی دارند و بابت این انتظارات و درخواست ها چه بهایی را حاضرند پرداخت کنند.
برای مشتریانی که مایلند امنیت بیشتری را برای وب سایت خود ایجاد کنند و دقیقا میدانند که با چه کسانی قرار است وارد معامله بشوند، درخواست تحویل گرفتن منبع قابل تغییر از گزینه های در دسترسی است که همیشه برای مشتری وجود دارد.خیلی وقت ها شرکت های طراحی وب سایت تحویل دادن منبع را پیشنهاد میدهند، زیرا تائیدی برای رفتاری حرفه ای واتمام فوق العاده محصول طراحی شده است.منابعی راهی خوب و جالب برای تشخیص و تمایز دادن طراحان خوب از طراحا ناشی و نادرست است.
حجم تجربه گذشته
توجه به این موضوع هم میتواند مفید و سودمند باشد که شما قبل از انتخاب شرکت طراحی وب سایت در مورد روند کاری شرکت و تجربیاتی که در این زمینه دارد، تحقیقاتی به عمل آورید.شرکت هایی با تجربه بیشتر میتوانند گزینه بهتری نسبت به شرکت هایی که به تازگی وارد این بازار کار شده اند، باشند.همچنین این یکی از چند فاکتور مهمی است که شما در هنگام استخدام یک شرکت طراح وب سایت به آن توجه کنید،چرا که این موضوع میتواند کمک بزرگی در انتخاب بهتر و تصمیم گیری درست به شما باشد که بتوانید بین استخدام کردن و یا استخدام نکردن یک شرکت برای تولید یک وب سایت ویژه عمل کنید.

( تعداد کل: 16 )
   1      2      3      4      >>